موفقیت

موفقیت 5 قسم دارد : اول: توکل. دوم: پرسش. سوم: شنود. چهارم: عمل. پنچم: سپاس .

راز افزایش قد

جهت آسودگی شما دوستان تمام قسمتهای افزایش قد را جمع کردم و در صفحه ای جدا گانه قرار دادم که لینکش در پیوندهای روزانه و پایین همین مطلب موجود است و شامل تمام قسمتهای  ( شناخت نحوه رشد - تغذیه مناسب برای رشد و ورزشهای مناسب برای رشد) می باشد .

لینک کامل افزایش قد

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/03/10ساعت 14:45  توسط علی  | 

راز افزایش قد قسمت آخر

خوب دیگه خودم هم احساس می کنم زیاد کشش دادم در این مطلب حرکات ورزشی کامل می شود و راز افزایش قد به پایان می رسد ولی فراموش نکنید که راز واقعی افزایش قد تلاش در انجام دستورات افزایش قد است نه خواندن آنها ! اگر موافق باشید در آینده ای نه چندان دور راز آب کردن شکم و تناسب اندام (حرکات ورز شی مناسب و ...) را ارائه می کنم . انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را در قسمت نظرات درج بفرمایید .

ادامه تمرینات را در ادامه مطلب ملاحظه بفرمایید .

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/03/10ساعت 12:33  توسط علی  | 

افزایش قد (قسمت چهارم ادامه ورزش)

این هم قسمت چهارم راز افزایش قد :

قسمت دوم حرکات ورزشی برای افزایش قد را در ادامه مطلب خدمتتون ارائه کردم . یادتون باشه منتظر انتقادها و پیشنهادهاتون هستم .

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1389/03/07ساعت 14:36  توسط علی  | 

راز افزایش قد (قسمت سوم حرکات ورزشی)

خوب این هم قسمت اصلی راز افزایش قد که نرمش های افزایش قد هست من که در گذشته هر وقت تونت دونبالش گشتم به تبلیغات بر خوردم .

گفتنی است این نرمش ها تاثیر شگفت انگیزی در آب کردن شکم دارد. (به گفته نویسنده)

قبل از همه چیز بایذ بگم اگر میخواهید بدنی سالم و شاداب داشته باشید یک روز در میان هر صبح نیم ساعت نرم بدوید خود این کار تاثیر زیادب در آزاد کرد هرمون رشد دارد و همچنین چربی اضافه بدن شما را می سوزاند در نتیجه بدنی متناسب خواهید داشت. فراموش نکنید افراط در ورزش نیز جلوی رشد را خواهد گرفت .(اگر کسی ورزش متناسب با سنین مختلف را خواست بگه تا خدمتتون ارائه بدم )

راستی اگر امری بود حرکات مخصوص آب کردن شکم را هم خدمتتون ارائه می دهم.

لطفا نرمش ها را در ادامه مطلب ملاحضه بفرمایید .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1389/03/05ساعت 19:38  توسط علی  | 

افزایش قد( قسمت دوم )

دوستانی که قسمت اول افزایش قد را خواندند این هم قسمت دوم . (قسمت اول هنوز بر روی وبلاگ موجود است)

طبق آمار به دست آمده میانگین قد مردم ژاپن که از کوتاهی قد رنج می بردند افزایش یافته .علت اصلی آن رشد وضعیت معیشت و تغذیه آن ها بوده از این رو در این قسمت به تغذیه می پردازیم .

ویتامین های و املاح مورد نیاز برای افزایش قد ......

لطفا برای مطالعه این مطلب به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1389/03/01ساعت 20:7  توسط علی  | 

افزایش قد (قسمت اول)

موضوع جدیدی در باب افزایش قد به ذهنم زده که می خواستم یک وبلاگ جدا براش بسازم اما از آنجا که رشته من عمران است و اطلاعاتم باب این موضوع از 4-5 تا کتاب تجاوز نمی کند تصمیم گرفته یکی از کتابهای خوب در این باب را براتون خلاصه کنم و قسمتهای پزشکیش را حذف کرده و با قسمتهای کاربردی در خدمتتون باشم .

علت دیگر این بود که رشد قد با داشتن اعتماد به نفس و تلاش تا 30 سالگش قابل ادامه است . در کودکی مغز استخوان عمل خونسازی را انجام میدهد و استخوان ها نرم ترند در اثر زمان با فعل و انفعالات بدن استخوانها از وسط به مرور زمان به سمت انتها سخت می شوند . که این فرآیند در 30 سالگی به مرز خود میرسد و استخوان ها دیگر در فرایند خونسازی تاثیری ندارند . البته بعد از این سن هم پزشکان با بازآفرینی عمل خونسازی افزایش قد را ایجاد می کنند اما مستلزم هزینه مادی و معنوی می باشد . اینجا با آشنا یی بیشتر با فرآیند رشد و مشکلات رشد و راه رفع آنها و همچنین آشنایی با ویتامینها و ورزش مناسب می توانید قبل از این سن به تناسب قد دست یابید .

علل کوتاهی قد :....

... بقیش را در ادامه مطلب مطالعه بفرمایید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1389/02/31ساعت 18:4  توسط علی  |